Σάββατο, 20 Ιουλίου 2024, 7:39

The Official Site

1η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
21/10/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3 25-14, 25-11, 22-25,21-25, 11-15
21/10/2023 ΑΣ Ελπίς ΓΣ Πανιώνιος 0-3 19-25, 20-25, 16-25
21/10/2023 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-23, 25-17, 25-17
21/10/2023 ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 19-25, 20-25, 16-25
21/10/2023 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 22-25, 25-20, 22-25, 13-25
21/10/2023 ΑΟ Αιγάλεω Απόλλων Καλαμάτας 1-3 14-25, 21-25, 25-20, 13-25
2η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
28/10/2023 ΓΣ Πανιώνιος ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-16, 25-10, 25-11
28/10/2023 ΑΟ Αιγάλεω ΦΓΣ Πρέβεζας 0-3 13-25, 22-25, 23-25
28/10/2023 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΣ Ελπίς 3-0 25-17, 25-22, 25-17
28/10/2023 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΦΟ Βριλησσίων 1-3 32-34, 25-27, 25-22, 24-26
28/10/2023 Απόλλων Καλαμάτας ΑΟΝΣ Μίλων 3-2 25-22, 25-21, 20-25, 24-26, 15-11
28/10/2023 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΣΠ Κορίνθου 3-2 21-25, 19-25, 25-19, 25-23, 15-8
3η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
04/11/2023 ΑΣ Ελπίς ΑΟ Αιγάλεω 3-0 25-11, 26-24, 25-15
04/11/2023 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 32-30, 25-22, 25-23
04/11/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας Απόλλων Καλαμάτας 3-2 22-25, 22-25, 28-26, 25-17, 15-12
04/11/2023 ΦΟ Βριλησσίων ΓΣ Πανιώνιος 0-3 16-25, 12-25, 13-25
04/11/2023 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 20-25, 15-25, 27-25, 22-25
04/11/2023 ΑΟΦ Πορφύρας Ζηρίνειος ΑΟΝ 0-3 23-25, 21-25, 23-25
4η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
11/11/2023 ΓΣ Πανιώνιος ΑΣΠ Κορίνθου 3-0 25-16, 25-17, 25-9
11/11/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΣ Ελπίς 3-1 25-14, 20-25, 26-24, 25-22
11/11/2023 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΦΟ Βριλησσίων ΑΠΣ 1-3 26-24, 17-25, 16-25, 16-25
11/11/2023 Ναυάρχου Βότση ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 11-25, 15-25, 19-25
11/11/2023 Απόλλων Καλαμάτας ΑΟΝ Αμαζόνες 3-0 25-21, 28-26, 25-22
11/11/2023 ΑΟ Αιγάλεω ΑΟΦ Πορφύρας 3-2 25-18, 25-22, 18-25, 19-25, 15-9
5η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
18/11/2023 ΑΣ Ελπίς Απόλλων Καλαμάτας 0-3 28-30, 14-25, 21-25
18/11/2023 ΦΟ Βριλησσίων ΑΟ Αιγάλεω 2-3 25-21, 25-12, 20-25, 23-25, 9-15
18/11/2023 ΑΟΦ Πορφύρας ΦΓΣ Πρέβεζας 3-2 21-25,25-19, 21-25, 25-22,15-10
18/11/2023 ΑΣΠ Κορίνθου Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-1 26-24, 25-18, 18-25, 30-28
18/11/2023 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-20, 25-20, 25-12
18/11/2023 ΑΟΝΣ Μίλων ΓΣ Πανιώνιος 0-3 22-25, 22-25, 21-25
6η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
25/11/2023 ΓΣ Πανιώνιος ΑΟΝ Αμαζόνες 3-0 25-15, 25-20, 25-23
25/11/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας ΦΟ Βριλησσίων 2-3 14-25, 25-20, 25-23, 20-25, 7-15
25/11/2023 ΑΣ Ελπίς ΑΟΦ Πορφύρας 1-3 27-25, 22-25, 21-25, 23-25
25/11/2023 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 13-25, 25-20, 25-15, 24-26, 10-15
25/11/2023 Απόλλων Καλαμάτας ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-22, 25-22, 25-18
25/11/2023 ΑΟ Αιγάλεω ΑΣΠ Κορίνθου 3-0 25-19, 25-14, 25-17
7η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
02/12/2023 ΦΟ Βριλησσίων ΑΣ Ελπίς 3-2 25-19, 25-22, 21-25, 16-25, 15-9
02/12/2023 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΓΣ Πανιώνιος 0-3 12-25, 14-25, 17-25
02/12/2023 ΑΟΦ Πορφύρας Απόλλων Καλαμάτας 0-3 22-25, 16-25, 16-25
02/12/2023 ΑΣΠ Κορίνθου ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 25-21, 25-19, 25-22
02/12/2023 ΑΟΝ Αμαζόνες Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-1 25-23, 25-19, 23-25, 25-17
02/12/2023 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΟ Αιγάλεω 3-0 25-15, 25-16, 25-17
8η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
09/12/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 15-25, 25-19, 21-25, 25-21, 13-15
09/12/2023 ΑΣ Ελπίς ΑΣΠ Κορίνθου 3-2 23-25, 26-24, 15-25, 25-18, 16-14
09/12/2023 ΑΟ Αιγάλεω ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 18-25, 14-25, 16-25
09/12/2023 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-1 25-12, 25-22, 22-25, 25-19
09/12/2023 Απόλλων Καλαμάτας ΓΣ Πανιώνιος 0-3 20-25, 14-25, 23-25
09/12/2023 ΑΟΦ Πορφύρας ΦΟ Βριλησσίων 3-2 22-25, 23-25, 25-13, 25-22, 15-12
9η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
16/12/2023 ΓΣ Πανιώνιος Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-1 25-12, 25-16, 22-25, 25-14
16/12/2023 ΦΟ Βριλησσίων Απόλλων Καλαμάτας 1-3 25-27, 18-25, 25-20, 13-25
16/12/2023 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΑΟ Αιγάλεω 3-1 25-22, 25-18, 23-25, 25-22
16/12/2023 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-22, 26-24, 25-22
16/12/2023 ΑΟΝ Αμαζόνες ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 23-25, 25-21, 25-15, 25-22
16/12/2023 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΣ Ελπίς 3-0 25-19, 25-14, 25-21
10η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
23/12/2023 ΑΟ Αιγάλεω ΓΣ Πανιώνιος 0-3 19-25, 19-25, 15-25
23/12/2023 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 2-3 25-27, 22-25, 25-12, 25-22, 10-15
23/12/2023 ΦΟ Βριλησσίων ΑΣΠ Κορίνθου 3-0 25-15, 31-29, 25-12
23/12/2023 Απόλλων Καλαμάτας Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 25-10, 19-25, 17-25, 25-27
23/12/2023 ΑΣ Ελπίς ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 19-25, 16-25, 23-25
23/12/2023 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 22-25, 17-25, 17-25
11η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
06/01/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΟ Αιγάλεω 3-1 25-19, 22-25, 25-22, 25-21
08/01/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΑΣ Ελπίς 3-1 25-21, 22-25, 25-22, 25-19
06/01/2024 ΑΣΠ Κορίνθου Απόλλων Καλαμάτας 2-3 26-24, 25-11, 23-35, 24-26, 9-15
06/01/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-23, 25-16, 25-11
06/01/2024 ΑΟΝΣ Μίλων ΦΟ Βριλησσίων 3-0 25-16, 25-19, 25-21
07/01/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 25-11, 25-18, 25-17
12η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
13/01/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΑΣ Ελπίς 3-0 25-12, 25-19, 25-16
13/01/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΑΟΦ Πορφύρας 2-3 25-18, 20-25, 25-23, 23-25, 15-17
13/01/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΦΟ Βριλησσίων 3-1 25-22, 24-26, 25-19, 25-22
13/01/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 20-25, 25-20, 25-23, 25-13
13/01/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΑΟ Αιγάλεω 3-1 23-25, 25-16, 25-12, 25-14
13/01/2024 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΣΠ Κορίνθου 3-0 25-13, 25-16, 26-24
13η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
31/01/2024 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΟ Αιγάλεω 3-0 26-24, 25-19, 25-20
20/01/2024 ΦΟ Βριλησσίων ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-19, 25-12, 25-13
20/01/2024 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 22-25, 15-25, 25-20, 20-25
20/01/2024 ΑΣ Ελπίς Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-1 25-23, 20-25, 25-23, 25-16
20/01/2024 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣ Πανιώνιος 1-3 25-18, 14-25, 6-25, 16-25
21/01/2024 ΑΟΝΣ Μίλων Απόλλων Καλαμάτας 3-1 25-18, 15-25, 25-18, 25-14
14η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
14/02/2024 ΑΟ Αιγάλεω ΑΣ Ελπίς 0-3 21-25, 27-29, 9-25
27/01/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΟΦ Πορφύρας 3-1 19-25, 25-19, 25-20, 25-15
27/01/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΦΟ Βριλησσίων 3-1 25-20, 16-25, 25-16, 25-13
27/01/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΑΣΠ Κορίνθου 3-2 19-25, 25-16, 25-20, 22-25, 15-12
27/01/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 25-11, 25-21, 25-21
27/01/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΟΝΣ Μίλων 3-1 25-20, 20-25, 25-14, 29-27
15η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
03/02/2024 ΦΟ Βριλησσίων Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 25-21, 23-25, 21-25, 21-25
03/02/2024 ΑΣΠ Κορίνθου ΓΣ Πανιώνιος 0-3 20-25, 20-25, 22-25
03/02/2024 ΑΣ Ελπίς ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 22-25, 25-20, 25-23, 25-21
03/02/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες Απόλλων Καλαμάτας 3-0 26-24, 25-9, 25-15
03/02/2024 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Αιγάλεω 3-1 25-21, 20-25, 25-21, 26-24
03/02/2024 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-16, 25-22, 25-13
16η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
10/02/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΑΟΝΣ Μίλων 3-1 25-21, 23-25, 25-13, 25-23
10/02/2024 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-18, 25-17, 25-17
10/02/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΣΠ Κορίνθου 3-2 25-20, 25-14, 18-25, 24-26, 15-9
10/02/2024 ΑΟ Αιγάλεω ΦΟ Βριλησσίων 0-3 24-26, 17-25, 24-26
10/02/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 18-25, 18-25, 11-25
10/02/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΑΣ Ελπίς 3-0 25-13, 25-19, 25-21
17η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
17/02/2024 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣ Ελπίς 1-3 19-25, 22-25, 25-11, 13-25
17/02/2024 ΦΟ Βριλησσίων ΦΓΣ Πρέβεζας 3-0 25-23, 25-15, 25-21
17/02/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση Απόλλων Καλαμάτας 2-3 25-19, 25-17, 11-25, 21-25, 13-15
17/02/2024 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΟ Αιγάλεω 3-1 24-26, 25-19, 25-18, 25-13
17/02/2024 ΑΟΝΣ Μίλων Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-0 25-16, 25-16, 25-18
17/02/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΓΣ Πανιώνιος 0-3 21-25, 22-25, 23-25
18η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
24/02/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-22, 25-21, 25-22
24/02/2024 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΣΠ Κορίνθου 3-1 25-17, 25-18, 17-25, 25-21
24/02/2024 ΑΣ Ελπίς ΦΟ Βριλησσίων 3-0 25-17, 25-13, 31-29
24/02/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΑΟΝ Αμαζόνες 3-2 25-18, 15-25, 10-25, 25-20, 15-7
24/02/2024 ΑΟ Αιγάλεω ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 13-25, 25-27, 16-25
24/02/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-21, 25-16, 25-21
19η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
02/03/2024 ΓΣ Πανιώνιος Απόλλων Καλαμάτας 3-1 17-25, 25-18, 25-23, 25-21
02/03/2024 ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-17, 25-21, 25-22
02/03/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση Ζηρίνειος ΑΟΝ 1-3 22-25, 21-25, 25-21, 23-25
02/03/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΟ Αιγάλεω 3-0 25-12, 25-17, 25-21
02/03/2024 ΑΟΝΣ Μίλων ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 16-25, 25-21, 25-14, 25-14
02/03/2024 ΑΣΠ Κορίνθου ΑΣ Ελπίς 0-3 17-25, 22-25, 18-25
20η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
09/03/2024 ΑΟ Αιγάλεω ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-0 25-22, 25-13, 26-24
09/03/2024 ΦΓΣ Πρέβεζας ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 25-16, 17-25, 18-25, 22-25
09/03/2024 ΑΣ Ελπίς ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 15-25, 18-25, 23-25
09/03/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ ΓΣ Πανιώνιος 0-3 17-25, 18-25, 19-25
09/03/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΦΟ Βριλησσίων 3-0 25-21, 27-25, 25-18
09/03/2024 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΣΠ Κορίνθου 2-3 27-25, 25-13, 24-26, 29-31, 13-15
21η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
16/03/2024 ΓΣ Πανιώνιος ΑΟ Αιγάλεω 3-0 25-10, 25-13, 25-13
16/03/2024 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 25-21, 25-17, 17-25, 27-25
16/03/2024 ΑΟΝ Αμαζόνες ΑΣ Ελπίς 3-1 23-25, 25-12, 25-22, 25-13
16/03/2024 ΑΟΝΣ Μίλων ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 25-19, 25-23, 25-16
16/03/2024 ΑΣΠ Κορίνθου ΦΟ Βριλησσίων 0-3 14-25, 17-25, 19-25
16/03/2024 Ζηρίνειος ΑΟΝ Απόλλων Καλαμάτας 0-3 15-25, 12-25, 19-25
22η αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχοι   Φιλοξενούμενοι Αποτέλεσμα Σετ
30/03/2024 ΑΟ Αιγάλεω Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3 27-25, 28-26, 13-25, 14-25, 12-15
30/03/2024 ΦΓΣ Πρέβεζας ΓΣ Πανιώνιος 0-3 22-25, 20-25, 21-25
30/03/2024 ΑΣ Ελπίς ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-1 25-20, 25-14, 21-25, 25-16
30/03/2024 ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 16-25, 17-25, 25-20, 15-25
30/03/2024 ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 22-25, 20-25, 29-27, 12-25
30/03/2024 Απόλλων Καλαμάτας ΑΣΠ Κορίνθου 3-0 25-17, 28-26, 25-14